Rezerwacje i opłaty

Rezerwacja lekcji tańca 

W celu zarezerwowania lekcji tańca prosimy o opłacenie sali poprzez stronę: https://www.saletaneczne.pl/.

Koszt rezerwacji to 36 zł. Kwota ta wchodzi w cenę lekcji i dokonywana jest każdorazowo gdy chcą Państwo zarezerwować nowy termin. Dopłata do pełnego kosztu lekcji  dla pary wynosi 100zł (36zł +100zł =136zł) lub 120zł (36zł+120zł=156zł) w przypadku zajęć dla osoby bez partnera.

Aby zarezerwować salę należy wejść na stronę https://www.saletaneczne.pl/  wybrać miasto, liczbę osób(3 osoby) oraz datę i godzinę a następnie opłacić rezerwację. Sale znajdują się w dwóch lokalizacjach mieszczących się obok siebie (przy Placu Zawiszy).

UWAGA! Przed zarezerwowaniem sali należy upewnić się czy instruktor jest dostępny w tym terminie.

Po dokonaniu rezerwacji konieczne jest wysłanie MMS-em screena maila otrzymanego od Sal Tanecznych zawierającego informację o dacie, godzinie oraz kolorze zarezerwowanej sali (czasem wpada do folderu Spam). Brak potwierdzenia oznacza rezygnację z terminu. Na potwierdzenie rezerwacji czekamy do końca dnia, w którym dokonywany jest zapis na zajęcia.

Opłacenie lekcji tańca

Prosimy o opłacenie zarezerwowanej lekcji tańca najpóźniej na dwa dni przed planowanymi zajęciami. Kwota przelewu to 100zł za godzinę zajęć od pary, 110zł  o godzinie 22.00 oraz 120zł w przypadku osoby bez partnera.

Przypominamy, że zajęcia odbywające się się w poniedziałki lub weekend i dni świąteczne powinny zostać opłacone tak, aby księgowanie transakcji nastąpiło w poprzedzający dzień roboczy.

Aby bezpłatnie odwołać zajęcia prosimy zgłosić zmianę dzień wcześniej do godziny 10.00. 

Numer konta

mBank 25 1140 2004 0000 3002 7926 4562

Odbiorca: Szkoła Tańca MDance

Tytuł przelewu: MDance data i godzina zajęć

Informacje

Prosimy o zapoznanie się z obowiązkiem informacyjnym RODO:
http://mdance.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/
a także z regulaminem Szkoły Tańca Mdance:

Regulamin Szkoły Tańca MDance

Zajęcia odbywają się w Millennium Plaza(Atlas Tower) przy ul. Aleje Jerozolimskie 123a  lub przy ul. Grójeckiej 1/3(piętro 3) .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *