O nas

WARTOŚCI STANOWIĄ NASZ FUNDAMENT.

Szkoła Tańca MDance powstała z pasji do tańca i muzyki.

Opieramy na podstawowych wartościach takich jak:

Uczciwość – wkładamy serce w naukę tańca, uczymy praktycznych rzeczy do natychmiastowego wykorzystania, dostosowujemy program i tempo pracy do każdej osoby indywidualnie

Rzetelność – czujemy się odpowiedzialni za naszych Klubowiczów, wspieramy ich na każdym kroku rozwoju tanecznego
Partnerstwo – budujemy społeczność ludzi w oparciu o zaufanie i wzajemną pomoc w nawiązaniu do pasji jaką jest taniec i aktywność fizyczna
Rozwój osobisty – uczymy się od najlepszych. Wzorujemy się na ludziach, którzy osiągnęli mistrzowski poziom w tańcu lub są przodującymi tancerzami.
Integracja – organizujemy wspólne spotkania, warsztaty, szkolenia i networking

Zdrowy styl życia – chcemy dbać o nasze zdrowie fizyczne i psychiczne aby móc osiągać jak największe efekty w życiu osobistym i zawodowym

Nasza misja

Misją Szkoły Tańca MDance jest utworzenie społeczności osób, których łączy wspólna pasja jaką jest taniec oraz rozbudzenie wrażliwości na piękno muzyki.

Chcemy dzielić się pozytywną energią oraz niezwykłym zapałem jaki rozbudza w nas taniec. Uważamy, że każdy może nauczyć się tańczyć i cieszyć się muzyką. Dokładamy wszelkich starań aby poprzez indywidualne podejście do każdej osoby dostatecznie zrozumieć i zaspokoić potrzeby a także uwolnić potencjał.

Niezwykle istotna jest dla nas równowaga Psycho-Neuro-Socjo-Somatyczna, dlatego też stawiamy na zdrowie całkowite i holistycznie podchodzimy do tańca i edukacji muzycznej.

Instruktorzy

Ludzie przychodzą do mnie kiedy chcą skutecznie nauczyć się tańczyć, zawrzeć nowe relacje, być bardziej pewnym siebie i uwolnić emocje.

Pomagam im swobodnie poczuć się na parkiecie, odkryć przyjemność z tańca i usystematyzować dotychczasowe umiejętności.

Dokładnie analizuję sylwetkę i osobowość każdej osoby, która chce nauczyć się tańczyć i przygotowuję spersonalizowany, autorski program zajęć.

Prowadzę lekcje tańca użytkowego, salsy i bachaty a także przygotowuję choreografię pierwszego tańca.

W tańcu ważny jesteś Ty i Twoje emocje. Pomagam osiągać cele.

Nazywam się Milena Rogala i jestem Trenerem Tańca oraz właścicielem Szkoły Tańca MDance.


Aleksandra Kwiatek – pierwszy taniec, taniec użytkowy, 

Tancerka mistrzowskiej klasy A w tańcu standardowym i latynoamerykańskim. Taniec od
najmłodszych lat jest jej pasją i sposobem na życie.

Ola przygotowuje pary do pierwszego tańca. Tworzy niebanalne choreografie, które oczarowały niejednego gościa weselnego i pozostały w pamięci na długo. Jej specjalność to walc wiedeński, chociaż nie ukrywa, że dobrze czuje się w szybkich, żywiołowych rytmach. Podczas jej zajęć można nauczyć się również kroków tańca użytkowego, które sprawdzą się podczas zabawy tanecznej.

Pełna poczucia humoru, profesjonalna i bardzo cierpliwa.