Rezerwacje i opłaty

Rezerwacja lekcji tańca 

W celu zarezerwowania lekcji tańca prosimy o opłacenie sali poprzez stronę: https://www.saletaneczne.pl/.

Koszt rezerwacji to 35 zł. Kwota ta wchodzi w cenę lekcji i dokonywana jest każdorazowo gdy chcą Państwo zarezerwować nowy termin. Dopłata do pełnego kosztu lekcji  dla pary wynosi 100zł (35zł +100zł =135zł) lub 115zł (35zł+110zł=145zł) w przypadku zajęć dla osoby bez partnera.

Aby zarezerwować salę należy wejść na stronę https://www.saletaneczne.pl/  wybrać miasto, liczbę osób(3 osoby) oraz datę i godzinę a następnie opłacić rezerwację. Sale znajdują się w dwóch lokalizacjach mieszczących się obok siebie (przy Placu Zawiszy).

UWAGA! Przed zarezerwowaniem sali należy upewnić się czy instruktor jest dostępny w tym terminie.  Po dokonaniu rezerwacji prosimy o wysłanie potwierdzenia na adres: kontakt@mdance.pl aby potwierdzić lekcję tańca. W przypadku anulowania/zmiany rezerwacji sale taneczne potrącają koszty transakcji.

Opłaty należy dokonać natychmiast po ustaleniu terminu zajęć.

W tytule należy wpisać datę i godzinę zajęć.

Opłacenie lekcji tańca

Prosimy o opłacenie zarezerwowanej lekcji tańca najpóźniej na dwa dni przed planowanymi zajęciami. Kwota przelewu to 100zł za godzinę zajęć od pary, 110zł w weekendy oraz o godzinie 22.00 oraz 110zł w przypadku osoby bez partnera.

Przypominamy, że zajęcia odbywające się się w poniedziałki lub weekend i dni świąteczne powinny zostać opłacone tak, aby księgowanie transakcji nastąpiło w poprzedzający dzień roboczy.

Aby bezpłatnie odwołać zajęcia prosimy zgłosić zmianę dzień wcześniej do godziny 10.00. 

Numer konta

mBank 25 1140 2004 0000 3002 7926 4562

Odbiorca: Szkoła Tańca MDance

Tytuł przelewu: MDance data i godzina zajęć

Informacje

Prosimy o zapoznanie się z obowiązkiem informacyjnym RODO:
http://mdance.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/
a także z regulaminem Szkoły Tańca Mdance:

Regulamin Szkoły Tańca MDance

Zajęcia odbywają się w Millennium Plaza(Atlas Tower) przy ul. Aleje Jerozolimskie 123a  lub przy ul. Grójeckiej 1/3(piętro 3) .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *